Nasz cennik

Wiemy, że poza jakością świadczonych przez nas usług prawnych oraz łatwym dostępem do wiedzy naszego zespołu, ważna jest także dobra cena oferowanych usług, by każdy nasz Klient będący w potrzebie - mógł skorzystać z naszej fachowej pomocy bez nadmiernego narażenia domowego, czy też firmowego budżetu.

Mnogość spraw - mnogość możliwości

Jeżeli szukasz tu tabeli wskazującej konkretne ceny - musimy Cię rozczarować. Jesteśmy profesjonalistami na szerokim rynku usług prawnych, co oznacza, że każda sprawa jest dla nas wyjątkowa, jak i Klient, który powierza nam zlecenie. Stąd też trudno zastosować nam sztywny cennik, ponieważ ile spraw - tyle ludzkich problemów i wątpliwości, w których chcemy pomóc.

Poniżej jednak prezentujemy kilka istotnych okoliczności, które mamy nadzieję pomogą Ci podjąć decyzję o współpracy z LexPublica Spółka z o.o.

Nasze modele rozliczeń

1

Gotówka

Rozliczenie stosowane dla spraw, gdzie nie występujemy o świadczenie pieniężne.
2

Za sukces (success fee)

Rozliczenie najczęściej stosowane w sprawach, gdzie występujemy o świadczenie pieniężne. Najczęstsze sprawy to odszkodowania oraz windykacje.
3

Model łączony

Rozliczenie częściowo następuje w formie gotówkowej oraz procentu od uzyskanej kwoty.
4

RATY

Klientom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej, a chcącym skorzystać z naszej pomocy, proponujemy rozliczenie ratalne indywidualnie dopasowane do finansowych możliwości.

Już teraz skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły

Nie zwlekaj, nasz konsultant odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Już teraz przekaż swój problem skutecznym prawnikom i ciesz się wynikami współpracy!